Lekcja biblioteczna w filii Biblioteki Publicznej w Głuchołazach.

Utworzono dnia 16.11.2023

W zeszłym tygodniu dzieci z grupy starszaków udały się na lekcję biblioteczną do filii Biblioteki Publicznej w Głuchołazach. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Dzieci wysłuchały bajki, autora Tulina Kozikoglu pt. „ Uparty jeżyk”. Oglądały książki dostępne w bibliotece. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki , które z chęcią komentowały. W czasie zajęć dzieci rozpoznawały zagadki - cienie dotyczące bajek oraz zostały zaangażowane do działań plastycznych. Największą jednak atrakcją była zabawa ,,Co to jest? ", która przyniosła dzieciom wiele radości. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby zostać członkiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Na zakończenie spotkania dzieci przekazały Pani bibliotekarce podziękowanie za oprowadzenie po świecie książki. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy.Dziękujemy Pani Małgosi za miłe przyjęcie - liczymy na dalszą współpracę.

Utworzono: 16.11.2023